Dlaczego warto wybrać mieszkanie w kamienicy?

Wbrew pozorom wybór mieszkania nie jest jedynie ograniczony do pierwotnego rynku deweloperskiego. Współczesne osiedla mieszkaniowe projektowane przez deweloperów w rzeczywistości bywają ulokowane w oddali od centrów miast oraz istotniejszych węzłów komunikacyjnych. Całe szczęście, dostępny jest rynek nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych w ścisłym centrum. Jak to jest możliwe? Luksusowe apartamenty Warszawa często lokowane są w starszych obiektach, głównie kamienicach z początku XX wieku.


Co oferują tego rodzaju mieszkania?

Pierwszym atutem jest bez wątpienia świetna lokalizacja – np. ścisłe śródmieście Warszawy lub innych ważniejszych polskich miast. Korzystną kwestią jest również rozkład mieszkań oraz dowolność możliwości wyboru zakresu metrażu mieszkania. Wysokie stropy kamienic przedwojennych pozwalają bez trudów na montaż antresoli, co istotnie jest w stanie zwiększyć powierzchnię użytkową danego lokalu mieszkalnego. Jak kształtuje się koszt tego rodzaju mieszkań?

Luksusowe apartamenty Warszawa bardzo często oferowane są w cenach niezwykle konkurencyjnych. W przypadku niektórych inwestorów udaje się wynegocjować ceny typowe dla nowszego budownictwa, jednakowoż o znacznie gorszym rozkładzie pomieszczeń i zdecydowanie gorszej lokalizacji. Dlatego też warto jest rozważyć zakup mieszkania na rynku wtórnym, nowocześnie zaaranżowanych apartamentów w przedwojennych budynkach. Jest to świetny wybór dla wszystkich zainteresowanych. Mieszkania te cechują się szerokimi możliwościami aranżacji.

Dowiedz się więcej na : https://fenixgroup.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *